logovPrzedsiębiorstwo Wielofunkcyjne VeVeX® Eugeniusz Wodzyński jest firmą z 22-letnią tradycją. Zakład ten został założony przez inżyniera chemika w 1991 roku i od tego czasu z powodzeniem funkcjonuje na rynku.

Efektywne zarządzanie firmą P.W. VeVeX®, opierające się na szybkiej analizie rynku i doświadczeniu, pozwoliło jej właścicielowi na wyszukiwanie potencjalnych rynków niszowych.

Początkowym obszarem aktywności P.W. VeVeX® była produkcja artykułów chemicznych na bazie związków etanolu i pochodnych. Stale poszerzające się zainteresowanie asortymentem firmy pozwoliło na jej szybki rozwój i stało się bodźcem do poszerzenia oferty P.W. VeVeX® o rozpuszczalniki stosowane w przemyśle.

O silnej pozycji firmy na rynku świadczy fakt, iż zgodnie z obowiązującymi od maja 2004 roku przepisami prawa podatkowego, firma spełniła wszystkie wymagania i decyzją Naczelnika Urzędu Celego w Kaliszu otrzymała zezwolenie na prowadzenie składu podatkowego.

Firma zajmuje się również działalnością na polu ekologii. Oferuje sprzedaż preparatu przyspieszającego proces utylizacji ścieków w szambach i przydomowych oczyszczalniach. Preparat ten,o nazwie Super Szambex uzyskał pozytywną opinię Instytutu Ochrony środowiska w Warszawie.

Posiadamy profesjonalną obsługę oraz wysokie kwalifikacje. 

Zapewniamy wysoką jakość produktów i najwyższy standard wykonania.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów i usług!

 

.